UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I niestety tak było aż do połowy lat 70., kiedy to powszechnie Elbląg nie tylko odpychał ("siedem wiosek połączonych dwoma liniami tramwajowymi". Pompeja Północy, najbrzydsze miasto w Polsce Północnej, miasto bez centrum itd.) a w przestępczości miał trzeci wskaźnik w Polsce.

Wincenty F.