UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dziw to to ze ta firma jeszcze istnieje bo od 50 lat sytauccja wyglada jak w artykule,slizgaja sie tylko na tylkach niepelnosprawnych bo gdyby nie dotacje na nich dawno by poplyneli.tam robi sie teraz juz tylko krowki a reszta to jest tylko pakowana