UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wyglada na to że jestem cham bo "sympatyczną" wizję i stotnie miłej postaci historycznej uważam za co najmiej wątpiwą ozdobę, może istotnie z tym pijakiem to przesada, ale fundujemy sobie pajaca przy pięknym obiekcie, zresztą nie jesteśmy sami Olsztyn ma przed zamkiem potwornego Kopernika, Gdańsk Heweliusza i poczwarnego Oskarka (tyle że on chyba był poczwarny). To nie trafia do mojego poczucia estetyki, widocznie za dużo się na ten temat na czytałem i naoglądałem żeby się zachwycić tą formą.