UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Napewno należałoby umieścić pamiątkową tablicę na kamienicy przy ulicy Wigilijnej13, być może więcej znanych osób z przeszłości ale i terazniejszości odwiedzało Elblag i warto te zdarzenia upamiętniać ale piekarczyk to miła legenda i oczekuję niecierpliwie nowego pomnika, zwłaszcza że jest on sympatyczną wizją artystyczną twórcy. Im wiecej ładnych przedmiotów w przestrzeni Elbląga tym sympatyczniejsze miasto.Mnie przeszkadzaja raczej ludzie wulgarni i prostaccy.