UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ty ambiotna ja to w ogole nie wiem o co CI wlasciwie chodzi';,czy chodzi Ci o polityke, czy o tych Mlodych Demokratow- co tak fajnie tancza, ale znowu Ci cos nie pasuje i mowisz ze sa za wolni- w tancu czasem trzeba zwolnic, zeby sie nie w-----lic

opozycjonista z PIS OFF