UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a ja tylko czekam, aż skończą się wakacje i zapisuje się do Młodych Demokratów. Większość moich znajomych bardzo pozytywnie wspomina znajomość z Panami, którzy zarządzają tą organizacją w Elblągu. Do tego są bardzo przystojni i doskonale tańczą, szkoda tylko, że nie wszyscy są wolni. Dziewczyny myślę, że warto zainteresować się tymi chłopakami...hihihi...

ambitna