UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Irytujące są liczne uwagi skierowane pod adresem obecnego prezydenta, ich autorzy cierpia na wyjatkowy zanikm pamięci. Tym którzy to jeszcze pamiętaja przypomne prawicowego prezydenta Elbląga i prawicowa Radę Miasta. Zakończyło się kolejnymi skandalami, zarzutami uprawiania prywaty przez prawicowych radnych, wyprzedażą majątku komunalnego, ogromnym zadłużeniem miasta, słynna sprawą finansowanie pewnego księdza przez spółke komunalna i inicjatywa obywatelska odwołania prezydenta. Z cała pewnością wiele powinien zmienić w swoim sposobie zarządzania miastem i kontaktami z mieszkancami obecny prezydent, ale uczciwie przyznajmy w mieście bardzo wiele się zmienia. Szerokim strumieniem płyna do miasta pieniadze z UE i widzimy to po liicznych inwestycjach. Czy tak zaciekli krytycy to co dzieje się w miescie nie dostrzegaja teg? Krytycy sukcesów obecnego prezydenta i tym samym NASZEGO miasta sprzyjaja tym wszystkim, którzy bardzo zazdroszczą nam tych wszystkich inwestycji, że nie trafiły one do Olsztyna. Czy na pewno tego chcecie?????

Stasiek