UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda gadać..Otwierają hale, remontują lodwisko...A gdzie edukacja, gdzie dobrzy terenerzy którzy by poprowadzili zdolnych na podium....Szkoda że odbywają się tylko poazówkim przed wyborcze "że mi zalezy", a młodymi zdolnymi tak na prawde każdy się tylko wyciera....Utórzmy porządne boiska, sekcje kajakowe itp...żeby młodzi nie stali pod klatkami z piwem tylko zdobywali dla miasta medale....

an