UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bażantarnie jest bardzo urokliwym miejscem, które jak najbardziej potrzeba wykorzystać. Ale nakładając opłaty za wstęp…? Istnieje przecież tyle możliwości wykorzystania tego kompleksu leśnego i pozyskiwania na jego rozwój środków. Nie dziwie się, że brakuje inwestorów. Im trzeba pokazać gotowe plany i sposób ich realizacji, a jeśli teraz w okresie letnim nie potrafi miasto ściągnąć tam ludzi….to po co inwestować? Co się stało z dawnymi festynami i koncertami gdzie całymi rodzinami się przychodziło? Koncerty są, ale dowiedzieć się można o nich dopiero po fakcie. Reklama jest dźwignią handlu…trzeba zareklamować to miejsce i jakoś to wszystko zorganizować. Wykorzystać szlaki turystyczne do wypraw rowerowych i pieszych wycieczek, kuligów itp. Ale trzeba pokazać ludziom te możliwości …a jeśli zaczną pojawiać się ludzie znajdą się inwestorzy. Czemu nie zorganizować tam tzw. „Zielonej szkoły” i nie wciągnąć w to wszystko studentów PWSZ w Elblągu z kierunku Ochrona Środowiska? Młodzi ludzie z odpowiednią wiedzą i młodzieńczym zapałem? A harcerze? Co się stało z harcerskimi rajdami …? Istnieje wiele możliwości trzeba tylko przedstawić gotowe pomysły z propozycją realizacji… wtedy znajdą się środki i inwestorzy. Propozycja płatnego wstępu jest nie tylko absurdalna …pokazuje nieudolność w realizacji pewnych założeń…