UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To absurd !!! Gdzie miałaby być ta bramka?? Jak można porównywać lata piędziesiąte...kto miał samochód ?, aby dostać się do lasu inną droga. Wyobrażam sobie, co działoby sie po wprowadzeniu takiej płatności. Od osoby 2zł, a rodzina licząca się z 4 osób musiałaby wydać 8zł, czy stać Nas na taki spacer??? Czyli w samochód i innym wejściem. Więcej szkód... jak pożytku z tej oplaty, chyba, że w odległości w koło parku co 5 m będzie stał ochroniarz hihi.....te firmy maja przyszłość !!!!!