UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak by były koncerty i imprezy to bym zapłacił...to jest bardzo urokliwe miejsce o które trzeba zadbać, mam na myśli kompleks parkowy. jak by go przywrócić do stanu z przed II wojny.... a po lesie to niech chodzi kto chce...