UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Stosawanie jako wyzcznika IQ, w tym przypadku - ortografie inzyniera-dyslektyka, swiadczy tylko o Twym niskim IQ - przesmiewco. Ogolnie - merytorycznie tekst calkiem niezly oparty na faktach. Ty widocznie go nie zrozumiales i skupiles sie jedynie na sferze analizy ortograficznej. Powroc wiec do zrodel, siegnij do literatury, zacznij od np. Elementarza. Byc moze podczas Twej edukacji wczesnoszkolnej popelniono jakis blad? Ppodstawa to czytanie ze zrozumieniem.

INNY_inzynierek_politechniczny