UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Coś tam "młody" majaczysz - cegły z emblematem ELBING w Warszawie ? Jeżeli już to z stemplami takich cegielni wokół Elbląga jak: Dambitzen, Cadinen, Reimannsfelde, Hopehil (Lühlow), Tolkemit itd. Poza tym wszystko się zgadza - częściowo z pięknej cegły (z elbląskiej Starówki) wybudowano soc-realistyczne budowlane monstrum, zwane dalej Warszawą, która pod względem swej "budowlanej urody" jest tuż z Mińskiem - stolicą Białorusi.

trochę starszy