UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem mlody i dobrze o tym wiem, wiem rowniez o tym, ze w GD vel Warszawie mozna napotkac kamienice z wyrytym emblematem ELBING. Sam widzialem. Po prostu to przykre, jak mozna bylo wyrownac teren i posiac trawe ktora rosla do Anno Domini 1983 roku! W pewnych miejscach jescze rosnie.

mlody