UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fanem obecnej zabudowy Starego Miasta nie jestem, ale fakt, platikowe okna i styropianowe fasady zawsze lepsze od uroczych bloczków, co można zobaczyć w sąsiednim Malborku. Dowcipne je zat to, że malborskie bloczki na Starym Mieście zaprojektował ten sam gość, który ma (lub miał) monopol na projekty kamienic dla Elbląga, no ale to specyfika czasu "tak krawiec kraje..." Niektórzy architekci poprostu zaprojektują to co władzy się podoba,chętnie zapominając czego się uczyli, za pieniądze oczywiście. Mam nadzieję, że Ratusz na Starym Mieście nie będzie budowany wg projektu tego człowieka, koncepcja jego ucznia była owiele lepsza, no ale to tylko uczeń (choć z dyplomem).