UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

niech mnie ktos uswiadomi - czy to ta sama osoba (GN), ktora kiedys pracowala w marketingu Browaru i probowala wysadzic z siodla swojego szefa stosujac malo eleganckie metody? Pamietam, ze odszedl z pracy na wlasna prosbe, ratujac d.... przed zwolnieniem z wiekszym hukiem. No jezeli to ten sam gostek to gratuluje G.Elblag takiego wlodarza. Nie powierzylbym mu nawet zlotowki :)))))