UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie na darmo poświeciłam wolny czas na 3manie kciuków, kiedy nasi chłopacy męczyli się grając w mistrzostwach żeby coś do Elbląga przywieść bo się opłacało… bardzo się cieszymy że jest to srebro :D i wszystkim grającym po prostu GRATULUJEMY !! pozdrowienia dla trenera i wszystkich chłopców z MKS TRUSO  jesteście najlepsi :*

paulina ;]