UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie na darmo poświeciłam wolny czas na 3manie kciuków, kiedy nasi chłopacy męczyli się grając w mistrzostwach żeby coś do Elbląga przywieść bo się opłacało… bardzo się cieszymy że jest to srebro :D i wszystkim grającym po prostu GRATULUJEMY !! pozdrowienia dla trenera i wszystkich chłopców z MKS TRUSO jesteście najlepsi :*
paulina ;]