UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chcecie likwidowac sekcje juniorska i wspierac seniorow. Dobrze ale to nie ma sensu, przeciez kto odmladza stary juz seniorski sklad? Czyzby nie juniorzy? A sklad techtransu nie jest najmlodzszy, wiec przydaloby sie kilku juniorow , szczegolnie tch 'srebrnych' bo takiej grupy dlugo dlugo nie bedzie. Wolicie kupowac zawodnikow za gruba kase czy miec swoich wychowankow za darmo? A moze zlikwidujmy wszytskie sekcje i zostawmy techtrans! Przeciez to dziecinada , juniorzy, mlodzicy...moi drodzy , radzilbym zapytac zawodnikow techtransu jak zaczynali przygode z pilka reczna, czyzby nie od tych wlansie kategorii? Az mnie krew zalewa....
waldek;p