UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie czy wy jestescie tylko kibicami pilki recznej na internecie, malo co opisali to tydzien po finalach na tej pieknej gazecie to Wy mowicie zeby wspierac seniorow, gdzie juniorzy jada i zdobywaja medal MP? czy wam sie w glowach poprzewracalo, tak tak racja zdejmijmy mlodsza sekcje pilki recznej i placmy grube pieniadze za juniorow spoza Elblaga ktorzy beda grali w Elblaskich Seniorach, tak gratuluje dla niektorych Elblaskich Fanow, oblesnie to mi sie czytalo.. parodia !!:D
Byly Junior!