UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chociaż minęło 50 lat to niewiele się zmieniło. W dalszym ciągu dużo prędzej można dojść pieszo n.p. a Hetmańskiej na Dąbka (i nie tylko) niż jechać tramwajem. Podobno Tramwaje miały być pojazdami komunikacji podstawowej, a autobusy tylko uzupełnieniem. Jak narazie organizacja komunikacji jest tragiczna. Jak już coś jedzie to wszystko naraz w tym samym kierunku, a jak nie, to trzeba czekać pół godziny. Wole przejść sie pieszo. Nie wspominając już o skrzyżowaniu na pl. Jagiellończyka...
zawiedziony