UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gratulacje rodziny naturalne radzą sobie ale te które mają kłopoty to niech idą precz a może za poważny problem aby mówić o tym. Poprzednia Pełnomocniczka stawała w obronie kobiet i rodziny tam gdzie działo się bardzo zle i spólnie działała aby temu zapobiegać .Proszę o skupieniu się nad problemem przemocy wobec kobiet,mężczyzn i dzieci . Dosia