UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gratulacje rodziny naturalne radzą sobie ale te które mają kłopoty to niech idą precz a może za poważny problem aby mówić o tym. Poprzednia Pełnomocniczka stawała w obronie kobiet i rodziny tam gdzie działo się bardzo zle i spólnie działała aby temu zapobiegać .Proszę o skupieniu się nad problemem przemocy wobec kobiet,mężczyzn i dzieci . Dosia