UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Żyłem w tych czasach, i nie mogę zgodzić się z tylko krytyczną oceną lat pięćdziesiątych w Elblągu. Fakt, trochę było robotników po zawodówkach nie spełniali oni norm twórczej inteligencji.Ale w większości byli to młodzi ludzie mieszkający w hotelach robotniczych. Młodzi ludzie bawili się klubach COSMOS i CZERWONA OBERŻA, ale także chodzili do teatru im. Stefana Jaracza.Była także inteligencja po ówczesnych technikach, o porównywalnym poziomie dzisiejszego lincenjatu. Z tym myciem i zapachamy to Pan przesadziłł ponieważ po "Niemcach" były lazienki, woda itp wygody.
senior10