UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Luis wiesz że gdzieś dzwonią ale nie wiesz w którym kościele. Owszem EC się utrzymało ale nie dlatego, że była zmiana w regulaminie ale dlatego, że zespoły się wycofywały. Tak samo zresztą w tym orku utrzymały sie Stokrotki, a w ubiegłym DRE i inne ekipy. Jak chcesz coś tu napisać to najpierw zasięgnij informacji u źródła a nie plotkami się zajmujesz.

ministrant