UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Luis wiesz że gdzieś dzwonią ale nie wiesz w którym kościele. Owszem EC się utrzymało ale nie dlatego, że była zmiana w regulaminie ale dlatego, że zespoły się wycofywały. Tak samo zresztą w tym orku utrzymały sie Stokrotki, a w ubiegłym DRE i inne ekipy. Jak chcesz coś tu napisać to najpierw zasięgnij informacji u źródła a nie plotkami się zajmujesz.
ministrant