UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

EC jeszcze wam wszystkim pokaze. A prawda jest to ze smieja sie z nich zakompleksieni kibice ktorzy chcieliby grac na parkiecie Hali przy Kosciuszki a nie sami zawodnicy ktorzy potrafia szanowac przeciwnikow.

Teddy