UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
moim zdaniem to patologia. jak mozna znecac sie nad bezbronnymi dziecmi. powinni zabrac im prawa rodzicielskie to nie dopuszczalne zeby bic i gnebic dzieci. jak robili dziecko to mogli pomyslec o konsekwencjach jakie ich czekaja! to nie rodzice tylko gnoje! trzeba dorosnać do roli rodzica
Sylwia16