UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Policja lapie tzw "piponkow".Niech zlapie glownego dostawce,wszyscy wiedza kim on jest.Malolaty z biednych rodzin a rozjezdzaja sie super autami.Mama im napweno nie kupila i napewno nie pracuja bo nacodzien widac ich jak pajacuja po miescie. Tylko teraz trzeba sie zastanowic... Bo w momencie gdy nasi panowie policjanci zlapia "glownego dostawce" to juz nie beda mieli za co pkt. lapac no i dilerzy nie bada mieli"pracy" a zyc kazdy chce.