UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"I" ty pajacu. Jak tak bardzo ci ich szkoda to zycze ci zeby twoje dziecko zostalo narkomanem ciekawe co wtedy napiszesz o takich sk***ch. Jakbys byl taki ziom to przynajmniej bys sie podpisal jak czlowiek.

Marco