UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pozdrowienia dla Pana Włodzimierza Richtera. Ech... a czy ktokolwiek w tym naszym mieście wie, pamięta lub choćby coś słyszał o elbląskim przemyśle stoczniowym, o elbląskich firmach żeglugowych no i w końcu o elbląskich statkach i okrętach...?

memel