UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bo ten burak z hoteliku już dawno powinien założyć zewnętrzne kamery video, gdyż ciągle tłuką mu np. oświetlenie. Tam już też kilka autek gości hotelowych ukradziono (z pola widzenia recepcji!!). Ale dawno wiadomo, że ten gość jest gówn...zjadem i dzieją się takie rzeczy jak z tą "kosą" ostatnio...
Dżek