UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tak, to prawda, ze milicja trzymyla huliganów krotko... nikt nie bal sie chodzic wieczorami. co teraz sie dzieje, to az trudno opisac!!! zeby huligani napadali w miejscu takim jak pub czy dyskoteka? niewyobrazalne!!! i na lapanie takich idiotow jeszcze przeznaczono nagrody? a ten poszkodowany to dostal nozem w mozg ze nie pamieta? moze go jeszcze raz nozem, to sobie przypomni?
ja