UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A gdizie jest STRAZ MIEJSKA i w jakich godzinach powinna pracowac .Wyslac ich wieczrami po E-gu jak to ich tylu bylo niedawno na wyscigu kolarskim w pelnym stanie osobowym.AJAK NIE PRZEKAZAC ETATY DO POLICJI ZEBY LAPALI NOZOWNIKOW,Pamietam jak kiedys za tzw.komuny p.milicjant Koscuszko szedl wieczorem z psem na patrol /sam/ i nie bal sie huliganow bo ich wszystkich znal i przebywal ciagle w terenie a nie wypisywal zbednych dokumentow w komendzie.
robertk.