UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
bo nasza POLICJA zajmuje sie zawsze tym co nie trzeba. tak samo jak wczesniej napisaliscie, uwazam,ze zawsze sa tam, gdzie nie powinni... wlepiaja madanty za przeklinanie, zle parkowanie, czy postoj w zabronionym miejscu, zamiast rozejrzec sie co dzieje sie kolo baletow... albo trzepia nam auta przez po nad 30min zeby tylko do czegos sie przyczepic (gdzie i tak zawsze wszyscy sa czysci) zamiast patrolowac takie miejca, gdzie sa przestepstwa, narkotyki, bandziorstwo!!!!!!!!!!!!!!!
sweetly