UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Redakcja wprowadza dezinformacje. W debacie nad raportem o stanie miasta może zabrać głos tylko osoba którą poparło 50- mieszkańców a nie "każdy" kto zechce jak błędnie podano w tekście. Co zaś do lex deweloper to Prezydent rekomenduje odrzucenie trzech wniosków Druki 18,21 i 23.Jestem bardzo ciekaw owych wystąpień w sumie jako " Wolny Elbląg" żądaliśmy takich rozwiązań w Statucie tyle że poitykierzy PIS zepsuli co mogli o przez lata nikt tego nie naprawił. Ciszy fakt że regulacje zaczynają żyć - smuci że będę wykorzystywane w celu zablokowania rozwoju miasta. Wynik jest raczej przesądzony ale zaczynają się konsultacje planu ogólnego który może sporo spraw zmienić.
MariuszLewandowski-Fc