UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@MariuszLewandowski-Fc - O czym Ty do nas mówisz. Gdyby ekonomicznie miałoby to sens prywatny transport lotniczych korzysta łby z dostępnych lotnisk wg stawek portów lotniczych. Podaż reagowałaby na popyt. A na ten moment cała masa awionetek może zgłaszać awizację na przylot do Elbląga i jakoś pozostaje to lotniskiem typowo sportowym.