UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@promilowy_helikopter - Kolego w tamtym roku mieszkałem na kwaterze przy lotnisku w małym powiatowym mieście pod Bremą. Stacja kontroli lotów stacja paliw budynki dworca lotniczego w wersji mini. Nie chodzi o 1 % posiadaczy samolotów ale o bazę dla przylotów okazjonalnych. W piątek jechałem z Koblencji do Elbląga przez 23 godziny. Następny przylot będzie we wrześniu na Rębiechowo. Nie wiem czy lotnisko się rozwinie - ale wiem na pewno że bez pasa z asfaltu się nie rozwinie. Koszty nie konieczne będę powalające - technologia budowy pasa startowego jest podobna jak autostrady i chyba nawet szybsza. Ostatnio widziałem jak 500 metrowy pas dojazdowy do hangarów wylała ekipa z Polski w jeden dzień. A co do sprawy "helikopterów" to jestem za byle z umiarem. A sądząc po ilości polaków za granicą to myślę że może się zrobić mały rynek czarterów na samoloty dla tras od tysiąca kilometrów - rodzaj taksówki powietrznej. Flix Bus to prawie 30 godzin, ,, ,,
MariuszLewandowski-Fc