UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elblągowi to się należy stworzenie nowych miejsc pracy i zaprzestanie bezczelnego ustawiania konkursów na stanowiska w urzędach. Magister z kilkuletnim stażem pracy i samymi pozytywnymi opiniami nie dostanie pracy, bo już w w specyfikacji naboru jest napisane: wymagane 5 miesięcy stażu. Dlaczego 5 miesięcy? Bo Anetka, czy inna Karolcia jest na 6-miesięcznym stażu, który właśnie się jej końcu, ale "Pani Dyrektor ją lubi". Przecież wystarczy porównać treść specyfikacji nabory z jej wynikami i mamy czarno na białym, kto i w jaki sposób zrobił ustawkę. Ale nie w tym kraju i nie w tym mieście. Żenada!
Beka