UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Są ludzie zainteresowani podróżami, inwestycjami oraz prowadzeniem biznesu w regionie elbląskim" - ile to procent społeczeństwa, które dysponuje licencją na latanie w GA oraz posiada prywatny samolot z tej klasy? 1 procent chociaż będzie, czy liczymy raczej w promilach? Czyli utwardzimy pas i ilu da to zainteresowanych w skali roku? Pytam z ciekawości, bo pada sporo argumentów, ale to są argumenty dobre dla klasy wyższej (no bo kto przeciętny ma samolot). Z drugiej strony, jeśli mówimy o promilu, to z pewnością w weekendy spora ilość polaków potrafi mieć tymczasowo "helikopter".

promilowy_helikopter