UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W parku osiedlowym przy ul. Władysława 4,a właśnie, może i by ten park nazwać im. Władyskawa 4 ? Skoro jest na usiedli, trzeba by wymienić te stare betonowe ławki i naprawić fontannę, która wielokrotnie trafiają do Budżetu Obywatekskyego i byla zaakceptiwana pozytywnie i nic nie jest robione. Ja bym dodał jeszcze, ze hest obok boisko trawiaste. Trzebs byłoby o nid zadbać, w koło jest aż sześć szkół. Mogli by dzieciaki z tych szkół rywalizować ze sobą, a nie wydzierać sie i palić pety tylko. I fajnie by powstaka tężnia tutaj jak ta we Fromborku. W lidze na osiedlach tez powstają tężnie