UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najpierw betonoza a potem, że niby chcą urządzać tereny zielone, co za hipokryzja.. w centrum miasta jest taki skwar, że masakra, widać, że "miasto" nie ma pomysłu jak to wszystko ogarnąć, działa chaotycznie, tu beton tu drzewko, znowu beton, za gorąco to kurtynę wodną, zero pomysłu i wizji..