UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zauważyłem, że wszystkie niepowodzenia, zaściankowość, nieudolność, malkontenctwo w Elblągu to wina Olsztyna. To, ze inwestorzy wolą inwestować w Gdańsku wina Olsztyna, to że nie potraficie naprawić drogi wina Olsztyna, to że jesteście małym miasteczkiem na drodze z W-wy do Gdańska wina Olsztyna. To ze jesteście za mali na województwo wina Olsztyna. To ze żadne miasteczko obok nie traktuje was i waszych pomysłów metropolitalnych poważnie wina Olsztyna. To, ze politycy lecą z wami w kulki wina Olsztyna. To ze mieszkacie na bagniskach wina Olsztyna. To że nie chce nikt pociągiem do was jeździć wina Olsztyna Itd. Jedyną słuszną stolicą w tamtym regionie jest Malbork

Dariusz z Malborka