UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale co chcesz zmienić ? Trasę 11 skrócić ? Proszę bardzo niech Nowakowi dojeżdża do Zawady a nie cały elbląg uzależnić od wiochy w której wychowywał się zabójca dr. Oli !. Kiedy czytam by wrócili te numery co kiedyś kiedyś były czyli np. siódemka to dla takiego idioty nie ma znaczenia że 21 jedzie ta trasa byłej siódemki, on nie widzi 7 i koniec. Takich matołków tu nie brakuje.