UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdybyście mieli większość to by wam współpraca nie odpowiadała, ja w czwartek idę na ryby by odpocząć od tych nie kończących się opowieści krain OZ ! MNIE WKURZA TO ZE WODA JEST BRUDNA JAK ŚCIEK A KARTE WYMAGA SIE OPŁACONĄ, ZA CO PYTAM ? Nie ma PiS, nie ma KO, nie ma My nie ma Oni, jesteśmy Elblążanie albo nie. Sami widzicie ile Śliwka na obiecywał dla Elbląga a nawet altanki wybudował w tym mieście, tyle warta jest kampania obiecanej wyobraźni w każdej partii bez wyjątku. Idziemy razem i razem budujemy nasze wspólne miasto Elbląg !