UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Sypią piach w tryby żeby nie działał, bo to PIS- owski wynalazek, ze 119 awarii mażna już przeprowadzić analizę co się psuje? I jakie są tego przyczyny, to wszystko tak dzieła jak ten cały port, ale jak się czegoś nie chce- to nie ma takiej siły by to coś działało, jak można kogoś nauczyć by coś działało jeśli on nie wie I nie chce tego wiedzieć. Budujemy mosty dla pana starosty, tysiąc złotych nie wydamy, no I kona zatrzymamy.
Koń by się uŝmiał