UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po raz kolejny czytamy o moście w Nowakowie, ale znamy tylko stanowisko powiatu. Droga Redakcji, poznamy wreszcie stanowisko Urzędu Morskiego w tej sprawie czy ciągle będziemy czytać żale pana starosty? Jak to jest z tym mostem, psuje się dalej czy to tylko problemy wieku dziecięcego + nieumiejętne użytkowanie?
JesusAlvaro