UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zlikwidować tam tramwaj, jak to miało być kiedyś i będzie po problemie. Utrzymywanie tylu tak zagmatwanych linii w tym mieście to jakaś schiza. A ile przez to więcej kosztują wszelkie inwestycje uliczne, bo trzeba uwzględnić wszechobecne tramwaje. Dwie szybkobieżne linie w zupełności by wystarczyły. Przez to mamy miasto jakie mamy, korki, wąsko, ciasno i zero pozytywnego wrażenia dla przyjezdnych wjeżdżjących do miasta, obojętnie z której strony.
xero