UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Budować! Później się dziwią, marudzą, narzekają że to miasto emerytów i rencistów skoro tak zniechęcają inwestorów którzy chcą tu inwestować! Ulica Wschodnia jest tego przykładem gdzie garstka ludzi blokuje rozwój miasta i jego prestiż. Tu nigdy nie będzie dobrze z takim tempem rozwojowym... Tylko miasta żal i mieszkańców gdzie garstka blokuje większości wszystko.