UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Urbanistów w urzędzie nie mamy lub działają na szkodę miasta. To co wyprawiają z planami lokując duże budynki na osiedlu domków jednorodzinnych albo straż pożarną w najbardziej zakorkowanym miejscu w Elblągu przy Bema woła o pomstę do nieba. Teraz jeszcze nowa komenda policji też ulokowana poza miastem. Rozlewanie się niepotrzebnie miasta również świadczy o braku urbanistów.

Brak Urbanisty