UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie mam nic naprzeciw, a wprost przeciwnie. Tylko przypominam Ratuszowi o stale pojawiających się postulatach, które usprawnią komunikację w Elblągu w zasadzie nie zmienianą od lat. Jedyne co się zmienia to stale rosnąca ilość aut osobowych, ciężarowych i pojazdów wojskowych w mieście.1/ Zjazd z Zatorza na S 7 w kierunku Gdańska 2 / dokończenie Obwodnicy Wschodniej 3 / Połączenie Fromborskiej z Modrzewiną Górną / aleja J. P.II / 4/ Aleja Grunwaldzka 4 - pasmowa w całości. I tyle i aż tyle na najbliższe 2 lata oprócz drobiazgów jak parę rond / Piłsudskiego / Legionów, Reymonta / Bema, Piłsudskiego / Beniowskiego / Kochanowskiego. Ratusz powinien pamiętać, że kierowcy to 90 % elblażan głosujących i bez nich nie da się wygrać żadnych wyborów, także referendalnych.