UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Dla mnie ma to też aspekt relaksacyjny. Lubię nawet pogrzebać w tych, co tam nie każdy się odważy łapę wsadzić. Ale jak radocha jak! Tam znajdziesz coś miłego w dotyku, fajnego i masz efekt „wow” - taki sam!!!" Hmmm... Mówimy cały czas o ubraniach, tak!???🤭

Gmerajmy