UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@MariuszLewandowski-Fc - Ustalmy pewne fakty: Nie odpadłem z tej szkoły, tylko po zakończeniu roku szkolnego wziąłem papiery i przeniosłem sie do innej szkoły. Wyśmiewanie uczniów jako cel albo jako metoda dydaktyczna - nie bede sie na ten temat wypowiadał. Nie zaprzeczam, ze z tej szkoły wychodzili porządni ludzie, ale napisałem, że z tej szkoły "odchodzą" porządni ludzie, z resztą te słowa prof. Sawicki skierował do mojego ojca.

Wojtek456